Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?


http://www.parus-co.com/?p=8699

Sudan ve nemden etkilenmez.
Bakım ve boya gerektirmez.
Temizlenebilir.
Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir.
Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılailinir.
Hafiftir. Yaklaşık 200gr/m²
Yangında alev almaz.
Hijyeniktir.
Esnektir.
Estetiktir.
Ultraviyole ışınlardan etkilenmez.(X ışınları)
Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır.
Üzerine resim baskı yapılabilir.
Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkatmaz.
Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir.

GERGİ TAVAN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Genellikle iç mekanlarda kullanılan gergi tavan sistemleri, teknolojiyle birlikte gelişen mimarinin de avantajlarını kullanarak geniş aydınlatma imkanları sunmaktadır. Yeni uygulamalar ışığınıza gün ışığı etkisi vererek ortamın aydınlatılmasına hatırı sayılır bir destek sağlar. Ayrıca esnek bir yapıya sahip olması her türden aydınlatma aksesuarını barındırma özelliğini de arttırır.

Tek parça halinde en fazla genişliği 4 metre uzunluğu ise 100 metre olacak şekilde döşemesi yapılabilen gergi tavan sistemleri belli olmayacak şekilde eklemelerle sınırsız alanlara da uygulanabilecek şekilde üretilmiştir. Lake, saten, mat, süet, aydınlatmalı, delikli ve metalik doku seçenekleriyle size çok geniş bir yelpaze sunan firmamız, size sadece tamamen sizin zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre seçmeyi bırakır.

Oldukça hijyenik olan gergi tavanlar, neme dayanıklılığı yani silinebilirliğiyle birlikte anti bakteriyel dokusu sayesinde de en az 15 yıl boyunca kirlenmeden, ilk günkü gibi durabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca yapısının esnek olması ve seçeceğiniz ortamı dağıtmadan hızlıca uygulanabiliyor olması da avantajlarından biridir. Uygulama işlemi bittikten daha sonra bile elektrik, su, doğalgaz gibi tesisatların uygulanmasına da izin verir.

Tabi son zamanların revaçta olmasını sağlayan özelliklerinden ikisi de hijyen ve temizlik kolaylığı özellikle anneler temizlik konusuna babalar da sağlık konusunu ele alınca bu tip ürünler de olmazsa olmazlar arasına giriyor.