Lake Gergi Tavan


http://gymgesus.de/?p=1297

Lake Gergi Tavan

Belemir yapı gergi tavan çeşitleriniz de sınır tanımıyor. Lake gergi tavan da şık tasarım barisol istenilen renklerde yapılmaktadır, parlak olması sayesinde ortamınıza farklı bir ambiyans katar. Lake gergi tavan banyolarda salonlarda koridorlarda ve tüm alanlarda kullanılır, parlak olarak tavana aydınlatma avize spot takılabilir,lake gergi tavan üzerine istenildiği taktirde yüksek çözünürlükte baskı yapılarak farklı bir görüntü elde edilebilir.Yeni nesil baskı sistemimiz sayesinde tavanlarınız bulunduğunuz mekanı kusursuz gösterecek bizden söylemesi. Belemir yapı olarak evinize ya da iş yerinize canlılık katmak bizim işimiz…

Baskılı Gergi Tavan

Belemir yapı olarak baskılı gergi tavan örneklerimizde de yine kaliteden ödün vermedik. Gergi tavan baskılı modellerde seçilen yüksek baskı kalitesindeki her türlü resim baskı yapılarak tavanlarınıza ayrı bir görüntü verir Bu konuda öncü olan firmamız ve hızlı servisimiz sayesinde hızlıca uygulama ve montaj yapılmaktadır. Belemir yapı olarak tüm ürünlerimiz A SINIFI yüksek baskı kalitesinde hazırlanma, baskılı resimlerinizi resim görselleri bölümünden seçerek karar verebilirsiniz. İsterseniz ofisimiz de model seçmeniz mümkün unutmayın size bir telefon kadar uzağız. Kaliteli ustalarımız ve mühendislerimiz ile hem iş öncesi hem de iş sonrası garantimiz işimize ne kadar güvendiğimizin birer kanıtıdır.

Akustik Gergi Tavan

Gürültülü ortamlar için nasıl bir gergi tavan lazım derseniz size cevabımız akustik gergi tavan olur. Akustik gergi tavan sistemi gürültülü ortamlar için en ideal gergi tavan sistemidir. Akustik gergi tavan Özellikle disko barlara ve eğlence merkezilerine uygulanmaktadır. Akustik tavan sistemi ile belemir yapı güvencesi ile gönül rahatlığı ile sizin için ideal görüntüyü yakalayacaksınız.