Neden Gergi Tavan ?


http://sidocredit.com/college-essay-tutor-bay-area/

Şayet tavanlarınızda kusurlar (çatlak, lekeli, hasarlı vs. ) bulunuyorsa, tüm bu kusurları gergi tavan sistemleri sayesinde kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Bir kere yaptırmanız halinde de bir daha hiçbir zaman tavan boyasına ihtiyaç duymayacak olmanız da bir etkendir. Bulunduğunuz ortamda hiçbir değişiklik yapılmadan ve tek bir nokta dahi kirlenmeden kolaylıkla uygulanabilen gergi tavan sayesinde tavanlarınıza kısa sürede şık bir görünümü sağlayabilirsiniz. Evinizin veya işyerinizin her alanına uygulanabilecek olan gergi tavan sistemleri nemden etkilenmemesi sebebiyle tuvalet, banyo, mutfak gibi su akışının yoğun olduğu yerlere de kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Modern teknolojiyle üretilmesi ve aynı derecede de estetik olması, kötü görünümlü tavanlarınıza yeni bir soluk getirecektir. Anti bakteriyel ve steril olması da rutubeti dahi önleyecek bir form haline getirir. Firmamızda bulunan dijital baskı sayesinde de dilediğiniz halde istediğiniz resim veya deseni tavanlarınıza rahatlıkla uygulayabilme özgürlüğünü de alırsınız.

Oldukça ekonomik olan bu sistem, ölçüm, imalat, montaj vb. işlerinin bir gün gibi kısa bir süre içerisinde bitmesiyle de göze çarpar. Üstelik maliyetinin genellikle dairelerde bulunan normal tavanlarla neredeyse aynı olması da gergi tavanı öne çıkaran faktörlerden biridir.

Yeni yapılan binalarınızda veya yenilemek istediğiniz binalarınızda ayrım gözetmeksizin uygulanabilme yetisine sahip gergi tavan sistemleri bununla birlikte otel, cafe, restaurant, okul, hastane gibi birçok toplumsal alanda da uygulanabilmektedir.

Dijital Gergi Tavan

Gergi tavan modellerinden şimdi de dijital gergin tavan sistemi hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz…

Dijital baskı gergi tavan sistemi ile tavan larınız ve duvar larınız artık daha şık daha modern ve daha estetik olacak.

Bu tip uygulamaları dış mekanlarda insan sağlığına zarar vermeyebilir ama kesinlikle iç mekanlarda kullanılmamalıdır.

İç mekanlar da kullanılması durumunda insanlara ciddi zararlar verebilir.

Solvent baskı ile yapılan germe tavan hem koku yapar hemde ciddi baş dönmeleri ve mide bulantısına yol açar.

Bu tip uygulamalar da belemir yapı gibi kurumsal firmaları tercih ediniz sonrasında ne başınız ağrısın ne de sonrasında desteksiz kalmayın.

Bizler tüm gergi tavan uygulamalarının öncesinde ve sonrasında size sınırsız destek vereceğiz…